V projektu ČSOB usilujeme o finanční prostředky na podporu zájmových kroužků
Program ČSOB pomáhá regionům každoročně finančně podporuje několik dobročinných projektů v každém regionu. Domov pro mne se v letošním roce uchází o finanční pomoc, potřebnou na chod zájmových kroužků. Ty nabízíme na Palubě dětem s mentálním a kombinovaným postižením každý všední den během školního roku. Díky hlasování veřejnosti jsme od ČSOB dostali divokou kartu, která […]
5. června 2019

Program ČSOB pomáhá regionům každoročně finančně podporuje několik dobročinných projektů v každém regionu. Domov pro mne se v letošním roce uchází o finanční pomoc, potřebnou na chod zájmových kroužků. Ty nabízíme na Palubě dětem s mentálním a kombinovaným postižením každý všední den během školního roku.

Díky hlasování veřejnosti jsme od ČSOB dostali divokou kartu, která nás posunula do finálové čtveřice podpořených projektů v Jihomoravském kraji. Nyní jsme vytvořili krátké informační video, které náš záměr představuje. Do 2.7. máte možnost podpořit nás zasláním libovolného finančního příspěvku. Čím víc peněz od dárců vybereme, tím větší částkou nás ČSOB následně podpoří.

Více informací o nabídce zájmových kroužků najdete zde.

 

Děkujeme!