podpořte nás

Pomáháme lidem s postižením žít ve své vlastní domácnosti, v blízkosti rodiny a přátel. Naši klienti si nemohou dovolit zaplatit potřebnou pomoc v plné výši nebo vůbec. Jen díky podpoře dárců můžeme dělat naši práci celým srdcem a naplno.

Staňte se naším pravidelným dárcem nebo nás podpořte jednorázově. Každý dar pomáhá. 

Pravidelné dary jsou pro nás tím nejcennějším pokladem. Máme totiž jistotu, že s touto částkou můžeme počítat i do budoucna, což nám velmi pomáhá v plánování péče a pomoci lidem s postižením. Radujeme se ale i z jednorázových příspěvků. Každá finanční částka má pro nás a naše klienty smysl.

Dar můžete zaslat přímo na transparentní účet Domova pro mne podle toho, kterou naši aktivitu chcete podpořit.

Transparentní sbírkové účty (Fio banka):

2801210648/2010 obecná podpora Domova pro mne
2801900665/2010 Projekt nového chráněného bydlení

Rádi vám vystavíme potvrzení o daru nebo sepíšeme darovací smlouvu a budeme vás o využití daru informovat.

 
 

dobrovolníci

Věnujte svůj čas dětem nebo dospělým s postižením jako asistent. Uvítáme i pomoc grafika, fotografa, zvukaře nebo kameramana.

Firemní dárcovství

Staňte se partnerem Domova pro mne v rámci společenské odpovědnosti firem (CSR). Ozvěte se nám na spoluprace@domovpromne.cz

věcná pomoc

Darujte knihy do našich dobročinných knihovniček nebo přispějte jinou materiální pomocí. Aktuální výzvy sledujte na Facebooku a Instagramu.

OZVĚTE SE NÁM

Jsme otevřeni spolupráci v různých podobách. Spolu najdeme takovou, která bude bavit obě strany. Nebo víte o někom v okolí, kdo by nás chtěl podpořit? Budeme rádi za propojení!

 

Barbora Kubová

Lucie Rolná

KDO NÁS PODPORUJE

Bez našich partnerů bychom nebyli tím, čím jsme. Děkujeme všem, kteří podporují Domov pro mne, a pomáhají nám tak naplňovat naše poslání. Moc si toho vážíme!