Pokřtili jsme nový kalendář záchranářů. Jeho koupí přispějete na stavbu chráněného bydlení
V zaměstnání pomáhají lidem každý den, přesto ale mají chuť dělat dobro i jinde. Zaměstnanci Zdravotnické záchranné služby Brno letos vytvořili už čtvrtý dobročinný kalendář. Tentokrát inspirován filmem Sin City. A my jsme ho měli tu čest společně s dabérem Alexejem Pyškem slavnostně pokřtít. Výtěžek z prodeje kalendáře totiž letos poputuje právě na podporu Domova […]
30. listopadu 2021

V zaměstnání pomáhají lidem každý den, přesto ale mají chuť dělat dobro i jinde. Zaměstnanci Zdravotnické záchranné služby Brno letos vytvořili už čtvrtý dobročinný kalendář. Tentokrát inspirován filmem Sin City. A my jsme ho měli tu čest společně s dabérem Alexejem Pyškem slavnostně pokřtít. Výtěžek z prodeje kalendáře totiž letos poputuje právě na podporu Domova pro mne.

Nástěnný kalendář je letos pojat velmi umělecky. Krásné fotografie Rastislava Belana zobrazují každodenní chléb zdravotníků i dalších členů záchranných složek. Podívat se tak můžete například na to, jak funguje letecká záchranná služba nebo vypadá péče o pacienta se zástavou oběhu. „Modelky a modelové byli naši zaměstnanci, kteří se přišli fotit ve svém volném čase, a podle vyjádření některých z nich vím, že si nezvyklou roli pózování pro fotografa dokonce i užili. A to mě těší. Fotky jsme si dovolili pojmout tak trochu s nadsázkou a zároveň jsme si vzali inspiraci z kultovního filmu SIN CITY. Věříme, že kalendář se bude líbit a hlavně máme samozřejmě radost z toho, že výtěžek z jejich prodeje poputuje na dobrou věc, pomáháme rádi. Právě proto jsme nově založili nadační fond a letošní prodej charitativních kalendářů už spadá právě pod jeho křídla,“ vysvětluje ředitelka jihomoravské záchranky Hana Albrechtová, která je společně s dalšími kolegy zvěčněna hned na titulní straně.

Výtěžek z prodeje kalendáře letos poputuje na podporu Domova pro mne, konkrétně na stavbu našeho nového chráněného bydlení. Možnosti být součástí této bohulibé akce si moc vážíme. Jeden kalendář stojí 300 Kč, osobně si ho můžete vyzvednout na ředitelství v Brně – Bohunicích nebo (po předchozí domluvě na mailu spoluprace@domovpromne.cz) v naší kanceláři na Kounicově 42. Zájemci o zaslání kalendáře poštou pak mohou psát na email info@zzsjmk.cz. Moc děkujeme za každou objednávku!