Domov pro mne spojil síly s týmem amerických fotbalistů
Sociální služby a sport toho mají společného víc, než by se mohlo zdát. Obzvlášť pokud mluvíme o sportu, který není u veřejnosti prozatím tolik populární. Tým amerických fotbalistů Brno Sígrs sice hraje nejvyšší ligu, každou sezonu ale musí bojovat nejen o přízeň fanoušků, ale i o přízeň sponzorů. O to větší srdce do hry hráči, […]
8. dubna 2019

Sociální služby a sport toho mají společného víc, než by se mohlo zdát. Obzvlášť pokud mluvíme o sportu, který není u veřejnosti prozatím tolik populární. Tým amerických fotbalistů Brno Sígrs sice hraje nejvyšší ligu, každou sezonu ale musí bojovat nejen o přízeň fanoušků, ale i o přízeň sponzorů. O to větší srdce do hry hráči, kteří se fotbalu věnují většinou ve svém volném čase, dávají. Máme proto obrovskou radost z toho, že se nás tým Brno Sígrs rozhodl v letošní sezoně podpořit.

Domácím fanouškům se Sígři letos představí celkem pětkrát. Během všech utkání, která se odehrají na hřišti v Bystrci, se tak fanoušci mohou těšit nejen na sportovní zážitek. Budou mít možnost seznámit se také s činností naší organizace, možnostmi dobrovolnictví nebo si vyzkoušet své dovednosti při manipulaci s vozíkem. Podpořit nás mohou samozřejmě i finančně, případně nákupem  propagačních předmětů.

Děkujeme brněnským Sígrům a těšíme se na celou fotbalovou sezonu!