Domov pro mne slaví 15 let!
Nezisková organizace Domov pro mne už 15 let pomáhá lidem s postižením žít běžným způsobem života. Významné jubileum jsme se rozhodli řádně oslavit. Srdečně vás proto všechny zveme na oslavu narozenin Domova. Party se bude konat 4.října od 18 hodin v bezbariérových prostorách brněnského Impact Hubu. Co vás čeká? Program našich patnáctin bude opravdu bohatý. […]
19. srpna 2019

Nezisková organizace Domov pro mne už 15 let pomáhá lidem s postižením žít běžným způsobem života. Významné jubileum jsme se rozhodli řádně oslavit. Srdečně vás proto všechny zveme na oslavu narozenin Domova. Party se bude konat 4.října od 18 hodin v bezbariérových prostorách brněnského Impact Hubu.

Co vás čeká?

Program našich patnáctin bude opravdu bohatý. Zabaví se děti i dospělí návštěvníci. Chybět nebude ani občerstvení a něco dobrého na pití.

 

Jak si zajistit místo na oslavě? 

Vstupné na akci je zcela dobrovolné. Je ale třeba počítat s tím, že počet míst k sezení je v prostorách Impact Hubu omezený. Pokud si tak chcete zajistit místo u stolu a zároveň nás už teď podpořit, nabízíme možnost zakoupení sponzorské židle. Doporučená cena místenky je 300 Kč, přispět ale samozřejmě můžete i vyšší částkou. U stolu vás za odměnu bude čekat drobné občerstvení a dáreček. Všechny vybrané peníze poputují na provoz našich služeb.

Chcete si koupit sponzorské místo? Vyplňte níže přiložený formulář.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na oslavě!