Domov pro mne oslavil 15 let. Na party nechyběl bohatý program, balonky ani tombola

Domov pro mne oslavil 15 let. Na party nechyběl bohatý program, balonky ani tombola

Oslava patnáctých narozenin by měla stát za to. I my jsem se proto rozhodli vstup Domova pro mne do dospělosti řádně oslavit. V podvečer čtvrtého října jsme v prostorách brněnského Impact Hubu vystřídali začínající podnikatele a začali chystat největší party, kterou zatím Domov zažil. Nechyběla spousta balonků, občerstvení, ani bohatý program a celé to stálo za to. 

V Domově pro mne se za patnáct let vystřídalo velké množství lidí, ať už z řad klientů, asistentů nebo dobrovolníků. Právě oslava narozenin tak byla ideální příležitostí, kdy se staří známí mohli potkat, popovídat si a zavzpomínat na společné zážitky. Historii Domova jsme si připomněli také v rámci programu. V tom nechyběl rozhovor s prvním asistentem panem Kučerou, během celého večera si navíc zájemci mohli prohlédnout malou výstavu plakátů a fotografií, které celou historii Domova mapovaly.

Program oslavy nabídl od každého něco. Večer zahájily šikovné tanečnice z taneční skupiny Proty boty, chybět nemohlo ani vystoupení herců z Divadla Járy Pokojského. O důležitosti společenské odpovědnosti firem nám povyprávěl Martin Kočí ze společnosti Red Hat, která patří k našim dlouholetým významným podporovatelům, užili jsme si ale i ukázku muzikoterapie nebo živelný storytelling Matěje Záhoříka. A protože na žádné pořádné oslavě nesmí chybět dort, nechyběl ani na té naší. Symbolický dort s postavami asistenta a uživatele asistence pro nás připravila cukrárna Kejky – žádné fejky.

 

O zábavu a plné žaludky našich hostů se po celou dobu starali naši úžasní dobrovolníci, kteří přispěli občerstvením i se postavili za bar. Zde si hosté díky štědrosti našich sponzorů – pivovaru Hauskrecht, Just Wine a Delikomatu mohli hosté vybrat z bohaté nabídky. K pobavení hostů byl připraven také fotokoutek se zajímavými rekvizitami i prodejní stánek s našimi výrobky. Nechyběla ani bohatá tombola, kterou darováním cen podpořila desítka firem i jednotlivců. Šťastlivci, kteří z klobouku vytáhli výherní los, se tak mohli těšit například z poukazů na masáže, ze vstupů do aquaparku a zábavních center nebo z knih a praktických dárků do domácnosti.

Děkujeme všem, kteří jakýmkoliv dílem přispěli k tomu, že na oslavu našich patnáctin jen tak nezapomeneme. Více fotografií najdete zde