Domov pro mne oslavil 15 let. Na party nechyběl bohatý program, balonky ani tombola
Oslava patnáctých narozenin by měla stát za to. I my jsem se proto rozhodli vstup Domova pro mne do dospělosti řádně oslavit. V podvečer čtvrtého října jsme v prostorách brněnského Impact Hubu vystřídali začínající podnikatele a začali chystat největší party, kterou zatím Domov zažil. Nechyběla spousta balonků, občerstvení, ani bohatý program a celé to stálo […]
10. října 2019

Oslava patnáctých narozenin by měla stát za to. I my jsem se proto rozhodli vstup Domova pro mne do dospělosti řádně oslavit. V podvečer čtvrtého října jsme v prostorách brněnského Impact Hubu vystřídali začínající podnikatele a začali chystat největší party, kterou zatím Domov zažil. Nechyběla spousta balonků, občerstvení, ani bohatý program a celé to stálo za to. 

V Domově pro mne se za patnáct let vystřídalo velké množství lidí, ať už z řad klientů, asistentů nebo dobrovolníků. Právě oslava narozenin tak byla ideální příležitostí, kdy se staří známí mohli potkat, popovídat si a zavzpomínat na společné zážitky. Historii Domova jsme si připomněli také v rámci programu. V tom nechyběl rozhovor s prvním asistentem panem Kučerou, během celého večera si navíc zájemci mohli prohlédnout malou výstavu plakátů a fotografií, které celou historii Domova mapovaly.

Program oslavy nabídl od každého něco. Večer zahájily šikovné tanečnice z taneční skupiny Proty boty, chybět nemohlo ani vystoupení herců z Divadla Járy Pokojského. O důležitosti společenské odpovědnosti firem nám povyprávěl Martin Kočí ze společnosti Red Hat, která patří k našim dlouholetým významným podporovatelům, užili jsme si ale i ukázku muzikoterapie nebo živelný storytelling Matěje Záhoříka. A protože na žádné pořádné oslavě nesmí chybět dort, nechyběl ani na té naší. Symbolický dort s postavami asistenta a uživatele asistence pro nás připravila cukrárna Kejky – žádné fejky.

 

O zábavu a plné žaludky našich hostů se po celou dobu starali naši úžasní dobrovolníci, kteří přispěli občerstvením i se postavili za bar. Zde si hosté díky štědrosti našich sponzorů – pivovaru Hauskrecht, Just Wine a Delikomatu mohli hosté vybrat z bohaté nabídky. K pobavení hostů byl připraven také fotokoutek se zajímavými rekvizitami i prodejní stánek s našimi výrobky. Nechyběla ani bohatá tombola, kterou darováním cen podpořila desítka firem i jednotlivců. Šťastlivci, kteří z klobouku vytáhli výherní los, se tak mohli těšit například z poukazů na masáže, ze vstupů do aquaparku a zábavních center nebo z knih a praktických dárků do domácnosti.

Děkujeme všem, kteří jakýmkoliv dílem přispěli k tomu, že na oslavu našich patnáctin jen tak nezapomeneme. Více fotografií najdete zde