vánoční stánek
Vánoční stánek Domova pro mne nalákal návštěvníky trhů na Svoboďáku
Stánky neziskových organizací už jsou tradiční součástí brněnských vánočních trhů. Také my jsme si užili svou předvánoční „chvilku slávy“! Náš vánoční stánek po čtyři dny stál na náměstí Svobody a návštěvníci si mohli přijít koupit některý z výrobků nejen od našich klientů a podpořit tak aktivity naší organizace.
11. prosince 2023

Navštívili jste brněnské vánoční trhy na náměstí Svobody mezi 7. a 10. prosincem? Tak to jste si určitě všimli stánku Domova pro mne. Také letos jsme dostali možnost na několik dnů prodávat ve stánku neziskových organizací. Dovezli jsme s sebou voňavé ručně vyráběné svíčky ze sójového vosku, keramické hrníčky a mističky, které jsme glazovali s dětmi na táborech a kroužcích, vánoční upcyklované skřítky, svícny z dřevěných polínek, a linecké, které nám upekli šikovní klienti našeho chráněného bydlení.

Děkujeme všem, kteří se za námi stavili a nakoupili za bezmála 40 tisíc! Výtěžek poputuje na náš transparentní účet a využijeme ho na pomoc klientům s handicapem. Poděkování patří také našim dobrovolníkům, kteří, ač lehce vymrzlí, těšili všechny návštěvníky svými úsměvy a dobrou náladou. Mezi dobrovolníky byli také naši osobní asistenti, koordinátoři chráněného bydlení, vedoucí naší kanceláře a tradičně také i ředitelka naší organizace Jarka Vokálová.

Děkujeme za milé setkání a těšíme se zase za rok na brněnských vánocích na viděnou!

vánoční stánek