koncert pro chráněné bydlení
Koncert: 21 tisíc putuje na chráněné bydlení
Dobročinný koncert se víc než vydařil! Děkujeme za atmosféru, kterou se nám všem dohromady podařilo vytvořit. Jen díky vám jsme zase o krok blíž k dokončení bezbariérového chráněného bydlení pro pět lidí s těžkým handicapem.
15. června 2023

Děkujeme, děkujeme a ještě jednou děkujeme! V pátek 9.6.2023 jste nás na Dobročinném koncertě pro chráněné bydlení podpořili částkou 21 tisíc korun. Díky vám jsme zase o krok blíž k dokončení bezbariérových domovů pro pět vozíčkářů v domě v Brně-Černovicích.

 

Díky patří vám všem, kteří jste na náš koncert přišli a užili si ho, také kapelám Sextet Picnic a Kudlovi, kteří zahráli bez nároku na honorář, moderátorovi večera Honzovi Brožkovi, kavárně Morgal a foodbike Páreček za občerstvení, Moravské galerii v Brně za poskytnutí nádvoří a všem dalším, kteří s organizací koncertu pomáhali. Jste prostě báječní!

 

Náš životní projekt #cihlukcihle, v rámci kterého měníme starý třípatrový dům v brněnských Černovicích na moderní bezbariérový domov pro lidi s handicapem, se blíží k úspěšnému konci! V září nás čeká kolaudace, poté dům vybavíme nábytkem a v lednu 2024 se do něho nastěhují noví obyvatelé!

Pomozte nám rozsáhlou rekonstrukci dokončit.

Stále potřebujeme vaši pomoc.