daruj kelímek
Daruj kelímek na vánočních trzích v Brně!
Vánoce jsou tady! Udělejte s námi vánoční čas ještě kouzelnější a podpořte naše tábory pro děti s handicapem ve sbírce Daruj kelímek. Svařák nebo punč může hřát hned dvakrát. Jak na to, se dozvíte v článku.
27. listopadu 2023
Už také cítíte tu atmosféru? Vůně skořice a hřebíčku, cinkání rolniček a blikání světýlek. Vánoce jsou prostě ve vzduchu! V pátek 24. listopadu se rozsvítily  všechny brněnské vánoční stromy a oficiálně tak začaly Brněnské Vánoce. A s nimi se naplno rozběhla i dobročinná výzva Daruj kelímek. A Domov pro mne je i díky vašim hlasům její součástí!

A jak vlastně celé to darování kelímků funguje? Princip je jednoduchý. Na vánočních trzích si dáte nápoj podle svého výběru a po dopití přijdete s prázdným kelímkem k tmavě zelenému stánku Daruj kelímek. Na tabulích si vyberete, kterou charitu chcete podpořit, pak už stačí kelímek předat obsluze, která se o zbytek postará a vystaví vám doklad. Jednou z 18 dobročiných organizací, které můžete vratnou zálohou v hodnotě 50 korun přispět, je i Domov pro mne. Podpořit naše tábory pro děti s handicapem můžete darováním vratné zálohy na číslo devět. Snad nám devítka přinese štěstí a pomůže rozzářit co nejvíce očí našich dětských klientů!

Kde všude můžete kelímek darovat?
  • náměstí Svobody
  • Moravské náměstí u Jošta
  • Zelný trh

Nestihnete se stavit na trhy? Nevadí, přispívat na dobrou věc můžete i online prostřednictvím transparentního účtu, který najdete na webu projektu Daruj kelímek.

Děkujeme organizátorům sbírky i vám všem, kteří darováním kelímku děláte vánoční čas ještě kouzelnějším!

knihy do dobročinné knihovny