you dream we run
Charitativní běh You Dream We Run 2024 je za námi!
Slyšeli jste už o You Dream We Run? Největší charitativní sportovní akce pod širým nebem v republice se konala už po desáté. Přečtěte si, jak se nám na běžeckém okruhu v Ráječku u Blanska dařilo letos a jestli se nám povedlo "vyběhat" cestovatelský sen našeho klienta Marka.
18. června 2024

Charitativního štafetového běhu You Dream We Run se Domov pro mne zúčastnil už potřetí. Náš tým Dobroběžky letos vyběhl s cílem splnit sny šesti lidem s handicapem, mezi kterými byl i klient naší osobní asistence Marek Drahonský.

A jak se letošní desátý jubilejní ročník největší charitativní sportovní akce v republice vydařil? Nejdříve řeč čísel…

  • 4 200 běžců
  • 1 100 000 vyběhaných Kč
  • 24 hodin běhu na přímém slunci i v dešti
  • 6 splněných snů

Štafetový tým Dobroběžky složený ze zaměstnanců Domova pro mne, členů SK Kociánka, zaměstnanců naší sponzorské firmy Red Hat, přátel a kamarádů, rodičů, manželů a dětí za 24 hodin na trati naběhal neuvěřitelných 243 kilometrů! Pomohli jsme splnit jeden velký cestovatelský sen, náš klient Marek poletí i s rodinou a osobním asistentem do Dubaje, kam se vždy toužil podívat.

Atmosféra na běžeckém okruhu u fotbalového hřiště v Ráječku u Blanska byla opět neuvěřitelná. Děkujeme všem běžcům, kteří vytrvali na trati ve dne v noci i za deště, děkujeme také organizátorům a všem, kteří se do této úžasné akce zapojili. Myšlenka pomoci druhým inspiruje obrovské množství lidí! Příští rok na startu You Dream We Run na viděnou!

you dream we run
you dream we run