hipocentrum koryčany
Víkendovku jsme si užili na koňském hřbetě
Naše jarní víkendovka? Tak to byla jízda ve stylu divokého západu a westernového ježdění. Jak se nám v Hipocentru Koryčany líbilo si přečtete v novém článku.
14. června 2024

Jarní víkendovka byla opravdu jízda! A tentokrát nejen přeneseně, ale opravdu doslova. Celkem patnáct dětských účastníků společně se svými asistenty z řad dobrovolníků se proměnilo v kovboje a všichni jsme se vydali do Hipocentra Koryčany. Celý víkend se pak nesl v duchu koní a jezdectví.

Naší paní ředitelce a víkendovkové vedoucí v jedné osobě Jarce Vokálové se podařilo vměstnat zhruba týdenní táborový program do jednoho víkendu. Co všechno jsme od pátku do neděle stihli? Prošli jsme celé koryčanské stáje a seznámili se s jejich čtyřnohými obyvateli, mezi kterými byla i nedávno narozená hříbátka. Na koních jsme se pak pod vedením paní trenérky Lídy také projeli. Do ruky jsme potom vzali nůžky, papír a lepidlo a vyrobili jsme si vlastní koníky pro hobby horsing. Na těch jsme pak soutěžili na jezdeckých hrách, kde nechyběla překážková dráha, drezura ani volná jízda na hudbu. A že nás koňské prostředí opravdu strhlo, to se můžete přesvědčit i z videa na našem Instagramu. Stihli jsme i zábavné dopoledne v zámeckém parku a samozřejmě se ani tato víkendovka neobešla bez pořádné večerní diskotéky a opékání špekáčků, mňam!

Atmosféra na víkendovce byla naprosto skvělá a celý víkend se vyvedl. Velké poděkování patří našim báječným dobrovolníkům za to, jakými úžasnými parťáky a kamarády se o víkendu dětem stali. A dětem patří velká pochvala za to, s jakým zápalem se zapojovali do dění, aktivit a soutěží. A milý personál Hipocentra Koryčany se o nás moc pěkně staral, přidali se k nám i na naši sobotní diskotéku.

Děkujeme všem, kdo jste se k nám na víkendovku přidali!

hipocentrum koryčany
hipocentrum koryčany
hipocentrum koryčany
hipocentrum koryčany