red hat czech
Red Hat Czech nás pozval na svůj Christmas Market
Předvánoční čas, to je doba dobrých skutků, štědrosti a trhů! Na jeden takový dobročinný Christmas Market jsme zavítali i do brněnské pobočky společnosti Red Hat Czech.
21. prosince 2023

Společnost Red Hat Czech patří mezi naše dlouholeté významné podporovatele. Účast na jejím dobročinném Christmas Marketu se už stává naší každoroční předvánoční příjemnou tradicí. Také letos jsme do brněnské pobočky mezinárodní firmy zavítaly naše fundraiserky Lucka s Bárou, které s sebou přivezly výrobky našich klientů a podporovatelů. Potkaly spoustu známých tváří – dobrovolníci z Red Hat se totiž pravidelně zapojují do aktivit naší organizace, nedávno třeba při sestavování nábytku na našem novém chráněném bydlení v brněnských Černovicích, zúčastnili se také v barvách domováckého týmu charitativního běhu You Dream We Run v Ráječku.

Na Christmas Marketu jsme kromě prodeje vánočních dárečků jsme od zaměstnanců brněnské pobočky také převzali finanční dar, který využijeme na podporu služeb pro naše klienty s handicapem. Děkujeme Red Hatu, že do nás už roky vkládá důvěru a podporuje aktivity, které mají smysl!

red hat czech