Veřejná sbírka

DMS Kampaň

Naše dlouhodobá DMS kampaň informuje širokou veřejnost o tom, že osobní asistence je nejefektivnější způsob, jak umožnit člověku se zdravotním postižením žít samostatně v jeho přirozeném prostředí. Pět originálních plakátů ukazuje, že domov tvoří i zdánlivé maličkosti, se kterými našim klientům každý den pomáháme.

Službu osobní asistence podpoříte zasláním zasláním dárcovské SMS na tel.: 87 777 ve tvaru:

DMS PRODOMOV 30

DMS PRODOMOV 60

DMS PRODOMOV 90

DMS TRV PRODOMOV 30

DMS TRV PRODOMOV 60

DMS TRV PRODOMOV 90

Cena jedné SMS je 30, 60 nebo 90 Kč, Domov pro mne obdrží 29, 59 nebo 89 Kč (při trvalé podpoře bude částka odečtena každý měsíc).

Za pomoc s kampaní děkujeme manželům Šedým a Nicole Herzánové.

Veřejné dobročinné knihovny


Od podzimu 2013 se můžete na veřejných místech setkat s našimi dobročinnými knihovnami. Z těchto knihovniček si můžete půjčit nebo odnést domů jakoukoliv knihu, která se Vám líbí a na oplátku nám vhodit do umístěné kasičky dobrovolný finanční obnos nebo nás podpořit zasláním DMS. Výtěžek sbírky je určen na podporu služby osobní asistence pro zdravotně postižené.

V rámci veřejné sbírky spojené s knihovnami chceme nabídnout protihodnotu široké veřejnosti a také poukázat na fakt, že ne všichni lidé dosáhnou do „horních polic“ knihoven. Člověk sedící na invalidním vozíku dosáhne pouze do stejné výšky jako malé dítě. Díky Vaší podpoře a následné pomoci osobního asistenta do „horních polic“ dosáhnou.

V současnosti najdete naše knihovny se spoustou zajímavých knih nebo časopisů na těchto místech:

Zároveň můžete nějaké své knihy nebo zachovalé a zajímavé časopisy darovat, pokud už je máte přečtené a nevyužité leží u Vás doma. Pokud se jedná o 1-2 knihy, můžete je zanést a přímo vložit do knihovničky. Pokud se jedná o větší množství knih, dopravte je prosím do naší kanceláře. Svoji návštěvu raději předem telefonicky nebo emailem oznamte, aby byl vždy přítomen někdo z našich zaměstnanců.

Děkujeme!

Dárcovský portál GIVT.CZ

Naši činnost můžete podpořit i nákupem ve vybraných eshopech, pokud do nich vstoupíte přes portál www.givt.cz. Váš nákup Vás nebude stát ani o korunu navíc a část nákupu bude zaslána na náš sbírkový účet určený na podporu služeb pro zdravotrně postižené.