Pozvánka na 13. ročník TEMNA – nejlepší noční šifrovací hry na světě!

Pozvánka na 13. ročník TEMNA – nejlepší noční šifrovací hry na světě!

DOMOV PRO MNE, z.s. srdečně zve všechny dobrodruhy na další ročník noční šiforavací hry TEMNO! Přijďte s námi prožít pořádné klukovské dobrodružství, objevit zapomenutá zákoutí Brna a užít si spoustu zábavy!

Jedná se o týmovou hru, která Vás provede nočními ulicemi Brna po bezbariérové trase. Rezervujte si místo ve svém kalendáři a to na: pátek 23. 6. 2017, start ve 20.00 hod.!
Soutěží se v 2-5 členných týmech, z toho jeden člen musí trasu zdolat na invalidním vozíku. Nemusí se jednat o člověka s postižením. Jízdu na vozíku si může vyzkoušet i chodící člověk a zažít na vlastní kůži, jaké to je „překonávat bariéry“. Ostatní členové týmu si zase vyzkouší roli osobního asistenta. Invalidní vozíky Vám rádi bezplatně zapůjčíme.
Registrujte se pomocí formuláře ZDE.
Místo startu Vám sdělíme prostřednictvím sms, kterou Vám zašleme až v den konání hry. Do cíle se týmy dostávají zpravidla s prvními paprsky vycházejícího slunce. Na TEMNO se můžete přihlásit jako jednotlivec nebo v týmu nejpozději do 22. 6. 2017. Startovné je dobrovolné a poputuje na podporu služby osobní asistence a chráněného bydlení pro lidi s hendikepem.

Doporučená výbava: čelovka/baterka, mapa, tužka, papír, teplé oblečení, pití a čokoláda (či jiný povzbuzovák:-))

Rádi Vám poskytneme více informací na tel.: 737 441 055 nebo na emailu: domov@domovpromne.cz.

Událost na Facebooku

Minulé ročníky