Přihlašování na podzimní příměstský tábor spuštěno!

Přihlašování na podzimní příměstský tábor spuštěno!

Přihláška:

Přihlášku najdete ke stažení zde, vyplněnou jí zašlete na email primestsketabory@domovpromne.cz. Po přijetí přihlášky Vám koordinátorka potvrdí Vaši účast. V případě, že se účastníte poprvé, koordinátorka si s Vámi sjedná osobní schůzku.

Cena:

Cena příměstských táborů je 450 Kč/den. V ceně je zahrnuta nepřetržitá osobní asistence, programové zajištění, pitný režim a odpolední svačina (obědy si nosí děti vlastní). Platba se provádí převodem na účet po emailové výzvě. Po domluvě je možné platit hotově.

Časové rozpětí táborů:

Tábor začíná v 8:00 tj. nejdříve v 8:00 začínáme děti přijímat (nejpozději v 9:00 by mělo být dítě na táboře) a končí v 15:30 tj. nejpozději v 15:30 byste si měli své dítě vyzvednout. 

Místo konání táborů:

Tábory probíhají v naší klubovně Paluba na Pekárenská 4a, Brno 602 00. Jedná se o rodinný domek, který je umístěn ve vnitrobloku kousek od tramvajové zastávky Grohova s výbornou dostupností do centra. Na Palubě se nachází menší relaxační místnost s vodní postelí, velká společenská místnost s vybavením pro děti (hračky, hudební nástroje apod.), nově vybavená kuchyně a bezbariérové sociální zařízení.

Více informací najdete ZDE.