Dětská podzimní víkendovka 18. – 20. 10. 2013

Dětská podzimní víkendovka 18. – 20. 10. 2013

Jeden z říjnových víkendů jsme strávili opět v základní škole ve Křtinách. Počasí nám přálo, sluníčko pěkně hřálo a my si užili od všeho trochu.

V pátek v podvečer jsme se sešli v hojném počtu a po večeři a přivítání si zazpívali naše oblíbené písničky. A že se tentokrát zpívalo opravdu hodně. Kytar bylo víc než dost a k hudebnímu doprovodu se přidal i mimořádně hudebně nadaný Tom Procházka.
     Sobotní den jsme si moc užili. Dopoledne jsme s Listopadem navštívili krmelec, sbírali přírodniny, pohráli si na hřišti a vyrobili bubáky. Po krátkém popoledním odpočinku jsme se vydali na delší procházku a po ní se vyřádili na dětském hřišti. Den jsme završili stezkou odvahy a hrou „Bubáku, postraš mě!“, která se rychle zvrtla na hru „Bubáku, zabubej!“.
     Nedělní dopoledne proběhlo ve znamení pohádek a vyřešení záhady s Listopadovou ženou, zmizelou Liskulkou. S čistým svědomím jsme se pak vydali do kostela na naši oblíbenou zvonkohru. Oběd nám po vyšlápnutí kopce ke škole chutnal zase o něco víc. Po něm jsme se rozloučili a v duchu plánovali další společnou akci. Tak tedy ahoj na jaře! Anebo dřív?

 

Autor textu: Markéta Borutová