Patříme mezi TOP 50 sbírkového projektu Pomozte dětem!

Patříme mezi TOP 50 sbírkového projektu Pomozte dětem!

S radostí Vám oznamujeme, že jsme s naším projektem úspěšně prošli hodnotícím procesem a zařadili se mezi TOP 50 úspěšných projektů vybraných komisí sbírkového projektu POMOZTE DĚTEM a ucházíme se o finanční podporu ve výši 279 500 Kč.

Cílem našeho projektu s názvem Osobní asistence a zážitkové aktivity pro děti se zdravotním postižením je, aby i děti se zdravotním postižením mohly prožívat to, co jejich zdraví vrstevníci – aby mohly s dopomocí asistentů studovat, prožívat dětská dobrodružství s kamarády a žít doma v okruhu svých blízkých. Pomáháme rodičům v náročné každodenní péči i o děti s velmi těžkým postižením. Díky podpoře od Pomozte dětem budeme moci pomoci více dětem a připravit pro ně nezapomenutelné zážitky, které k dětství patří! Děti se mohou těšit na spoustu výletů a dětských akcí, na příměstské tábory či víkendové pobyty.

Sbírkový projekt Nadace rozvoje občanské společnosti – Pomozte dětem můžete podpořit mnoha způsoby. Dnes 29. 4.  je celorepubliková sbírková akce s názvem Peříčkový den, které se bude účastniti i naše organizace. Za 50 Kč si můžete zakoupit unikátní brož se pštrosým perem a podpořit tak i náš projekt.