Originální tašky a batohy Domova pro mne
Myslíme si, že naše organizace a práce, kterou v ní děláme si rozhodně zaslouží pozornost. Rozhodli jsme se proto vytvořit originální tašky a batohy, díky kterým můžete Domov reprezentovat při procházce, výletu i cestě na nákup. V nabídce jsou dvě plátěné tašky a jeden batoh s originálními kresbami pojícími se s naším posláním. Jsou neotřelé, […]
22. února 2019

Myslíme si, že naše organizace a práce, kterou v ní děláme si rozhodně zaslouží pozornost. Rozhodli jsme se proto vytvořit originální tašky a batohy, díky kterým můžete Domov reprezentovat při procházce, výletu i cestě na nákup. V nabídce jsou dvě plátěné tašky a jeden batoh s originálními kresbami pojícími se s naším posláním. Jsou neotřelé, z kvalitních materiálů, ekologické a praktické. Vybere si tak asistent, který přichází do styku s handicapovanými na denní bázi, ale i člověk mimo obor. 

Všechny produkty si můžete koupit za jednotnou cenu 150 Kč/kus, stačí napsat na spoluprace@domovpromne.cz. Získané peníze budou využity k realizaci letní pobytových akcí pro děti i dospělé s handicapem.

Batoh: (S)NESU HODNĚ

      

materiál: polyester

barva: černá

rozměry: 44 x 33 cm

reflexní prvky, 2 zdrhovací šňůrky a vnitřní kapsa na zip

cena za kus: 150 Kč

        ———————————————————————————————————————————————————————————————————–

Plátěná taška: S úsměvem se nese všechno líp

  

materiál: 100% bavlna

barva: přírodní

rozměry: 42 x 38 cm

cena za kus: 150 Kč

        ———————————————————————————————————————————————————————————————————–

          Plátěná taška: Na velké maličkosti
  

materiál: 100% bavlna

barva: limetková

rozměry: 42 x 38 cm

cena za kus: 150 Kč