Naše klubovna Paluba má za sebou úspěšnou rekonstrukci!

Naše klubovna Paluba má za sebou úspěšnou rekonstrukci!

V centru města se nachází v jednom z vnitrobloků malý útulný domeček. Někteří už ví, že je to naše milovaná klubovna Paluba, kde od roku 2015 pořádáme spoustu krásných akcí pro děti s hendikepem. Bohužel interiér klubovny a její vybavení nebyly ve vyhovujícím stavu, proto ji už čtvrtým rokem postupně opravujeme, vylepšujeme a zařizujeme. Letošní rok byl ale zlomový.

Studené topení i studená voda, chybějící bezbariérový záchod a rozpadající se kuchyňská linka….to bylo zázemí, které nám život na Palubě hodně ztěžovalo. Proto jsme postupně začali plánovat rekonstrukci: konzultovali jsme, připravovali jsme projekt a začali jsme shánět finanční prostředky a dodavatele.

Rekonstrukce úspěšně proběhla v první polovině roku 2018 a v červenci byla Paluba již plně připravena přivítat děti, které se těšily na náš příměstský tábor, v novém kabátku – opravený vstup, nový bezbariérový záchod se sprchou, nová kuchyně.

Obrovské poděkování patří naší dvorní architektce paní Veronice Jilčíkové a stavební firmě pana Michala Hrnčíře za skvěle odvedenou práci a spolehlivost. Rekonstrukce stála více než 400 tisíc korun. Zde patří velké poděkování našim partnerům, bez kterých bychom rekonstrukci nemohli zrealizovat:

  • Nadace ČEZ podpořila rekonstrukci klubovny v rámci projektu Pomáhej pohybem 150 000 Kč
  • Společnost IKEA „Spolu s Vámi“ podpořila projekt částkou 56 204 Kč a darovala kuchyňskou linku a další nábytek s vybavením v hodnotě 75 000 Kč.
  • Obchodní dům GlobusGlobus lepší svět“ podpořil rekonstrukci částkou 80 000 Kč.

 

Velké poděkování také patří všem dobrovolníkům, kteří uklízeli, malovali, montovali a věnovali naší klubovně spoustu hodin svého času….Posuďte sami, jak je proměna neuvěřitelná:-)