Mikulášský podzimní víkendový pobyt pro dospělé

Mikulášský podzimní víkendový pobyt pro dospělé

Letos se účastníci podzimního víkendového pobytu setkali poslední listopadový víkend na tradičním a osvědčeném místě – v penzionu Athéna v Suchém u Boskovic.

Páteční večer proběhl v klidném duchu, každý z nás po náročném týdnuIMG 4501 a v předtuše náročného víkendu šetřil sílu na druhý den a hlavní aktivity večera byly oblíbené deskové hry Aktivity a Dixit.
Druhý den po snídani nám slavnostní cinkání zvonečku připomnělo blížící se prosinec, zimu a svátky – a také letošní adventní téma víkendového pobytu.
Inspirováni veselou vánoční písničkou jsme se vypravili do okolí penzionu hledat sníh. Přestože nám pomáhali i dva vycvičení čtyřnozí pomocníci Lord a Argo, naše výprava nebyla úspěšná.
KdoIMG 4522 byl unaven dopolední vycházkou, ten v poledním klidu odpočíval nebo mohl navštívit promítání filmu na přání v domováckém domácím kině. Po shlédnutí filmu byly připravené tvořivé aktivity – drátkování a výroba andělíčků z papíru nebo vlny.
Večer znovu zazvonil zvoneček a navštívil nás Mikuláš i s andělem a čertem. Mikuláš s andělem rozdávali nadílku za básničku a čert mezitím vybíral, koho by si vzal sebou do pekla. Ačkoli se mu hlásili i dobrovolníci, nakonec si to rozmyslel a neodnesl nikoho.
V neděli dopoledne byla připravený Košík – adventní varianta televizní soutěže Kufr. Nehybělo hádání slov, pantomima nebo poznávání záhadných předmětů. Atmosféra celého víkendu byla komorní, odpočinková a celý víkend nakonec dospěl líně a poklidně ke svému konci.

 

Autor: Jana Michalová
Foto: Eva Gazi Kudělková, Ondřej Hasič Skácel

 

 ICT0179

 ICT0094

 ICT0103 ICT0125 ICT0140 ICT0162