Letní rekondiční pobyt pro dospělé Hodonín u Kunštátu 2010

Letní rekondiční pobyt pro dospělé Hodonín u Kunštátu 2010

Letošní rekondiční pobyt pro dospělé s tématem RYCHLÉ ŠÍPY se uskutečnil v rekreačním středisku Zámeček v Hodoníně u Kunštátu od 10. do 17.7. Ve skupinách jsme pátrali po záhadě hlavolamu. 

1

Pro letošní tábor jsme měli objednané slunečné počasí, takže za celý týden ani jednou nepršelo a mohli jsme každý den využívat překrásný přírodní bazén v areálu ubytovny. Někteří sice s koupáním nejprve otáleli, ale jiné jsme museli z vody tahat přímo násilím.

Dopoledne jsme věnovali především různým výtvarným technikám. Rychlé Šípy měli možnost vyzkoušet si mozaiku, kresbu na keramiku, smaltování, výrobu mýdla a mnoho dalších technik. Zhotovili jsme si také masky na maškarní bál, který slavil mezi účastníky velký úspěch.

2V úterý jsme se vydali cestou „Vontské rady“ do nedalekých Černovic, kde nás čekala prezentace firmy Otto Bock, kde jsme si mohli vyzkoušet hybridní čtyřkolku SuperFour, sportovní vozíky a handbike Wolturnus. Cestou jsme poznávali místní květenu a navečer vytvořili z posbíraných rostlin herbář.

Na závěr jsme se vydali na Stínadla, kde jsme pouštěli lampiony s přáním, abychom se zase příští rok ve zdraví sešli.

Podle reakce účastníků byli s ubytovnou velice spokojeni.

 

3456779