Jarní víkendovka pro dospělé

Jarní víkendovka pro dospělé

Ve dnech 22. – 24. 4. 2016 proběhl jarní víkendový pobyt pro dospělé s tělesným postižením. Tentokrát jsme jeli v téměř komorním složení 10 osob, z toho 5 vozíčkářů. Zavítali jsem do Suchého u Boskovic. Počátek jara předurčil i téma naší víkendovky a to bylo vítání jara a pálení čarodejnic.

V pátek večer jsme tradičně začali večeří, po které jsme hráli společenskou deskovou hru Woodoo. Díky tomu, že hra je vhodná pro lidi s velmi těžkým tělesným postižením, si zahráli opravdu všichni a zažili jsme u toho spoustu legrace. Zbytek večera jsme strávili volnou zábavou.

Sobotní dopoledne jsme využili k dlouhému pěšímu výletu po Suchým a okolí. Po odpolední siestě jsme vyráběli kašírovanou čarodejnici. Bylo potřeba natrhat hodně novinových pruhů, takže ruku k dílu přiložili všichni. Večer jsme to naše dílo spálili na místním ohništi. Naše kamarádka a asistentka Eva nám krásně hrála na kytaru a k tomu jsme si všichni od srdce zvesela zazpívali.

Nedělní ráno nás všechny překvapila sněhová nadílka. Neváhali jsme a šli jsme se projít do aprílového žertíku místní přírody. Po obědě jsme se rozloučili a rozjeli do svých domovů.

FOTOGALERIE