Dobropohled

Co je to dobropohled?

Pohled, který dělá radost dvakrát. Přinese radost tomu, kdo ho najde ve schránce, i všem klientům neziskové organizace Domov pro mne. Koupí autorského pohledu nám totiž pomůžete vybrat peníze na bezbariérové auto, které nutně potřebujeme. Auto s úpravou pro jeden vozík stojí přibližně 750 tisíc. To je hodně peněz. Jejich shánění ale chceme pojmout jako zábavu a potěšit co nejvíce lidí. Pomůžete nám?

Jak to funguje?

Vyberte si jeden (nebo víc) z našich pohledů, zaplaťte odpovídající sumu a vyplňte adresu, na kterou si přejete pohledy odeslat. Speciální pohled vám pošlou přímo naši klienti a účastníci pobytových akcí. Možná se ozve Vojta z příměstského tábora, možná Bára z výletu. To se musíte nechat překvapit.

Pohled č. 1 – louka s motýlem (autor: losmichalos)
Pohled č. 2 – malované květy (autorka: oli_cestlavie)

 

Komu tím prospějete?

Pomůžete klientům osobní asistence k větší samostatnosti. Do teď jsme si při jejich přepravě museli vystačit s veřejnou dopravou a vlastními svaly. Průměrný elektrický vozík ale váží 80 kg a dostat ho do standardního osobního auta a ještě zajistit bezpečný převoz klienta je prakticky nemožné. Do speciálně upraveného auta pohodlně zajede i rozměrný vozík s téměř ležícím člověkem. Cesta k lékaři, rodině nebo na výlet, která dřív znamenala několikadenní plánování a zničená záda asistenta, se tak může poměrně snadno změnit v bezstarostnou jízdu.

Chcete vědět, jak se nám při výběru peněz na bezbariérové auto daří? Sledujte nás na Facebooku, Instagramu nebo se přihlašte k odběru pravidelných emailů.