Jak proběhl náš druhý charitativní bazar

Jak proběhl náš druhý charitativní bazar

Ve dnech 2. – 4. 12. 2016 jsme uspořádali druhý charitativní bazar na podporu služby osobní asistence. Návštěvníci si mohli vybrat z pestré nabídky zboží – bižuterie, knih, oblečení, skla a keramiky, dekoračních předmětů, domácích potřeb či hraček.

 

FOTOGALERIE

Bazar proběhl opět v prostorách Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno. Bazárku se zúčastnili i naši klienti osobní asistence se svými výrobky a návštěvníci si tak mohli zakoupit ručně vyráběné svíčky, vyšívané dečky nebo obrazy malované ústy.

Celkový výtěžek bazaru činil 20 525 Kč a poputuje na podporu služby osobní asistence pro osoby se zdravotním postižením. „V loni se konal před prostorami bazaru vánoční trh, který nám lákal zákazníky. Letos vánoční trh u Vaňkovky nebyl, a proto jsme měli strach, že výtěžek z bazárku bude minimální. Výsledek bazárku nás moc potěšil, i když je o 5 000 Kč nižší než v loni“ zhodnocuje akci ředitelka Jarmila Vokálová.

Na konci roku 2017 se můžete těšit na další dobročinný bazárek, budeme ale hledat jiné prostory, které budou na nápadnějším místě.

Všem dárcům, nakupujícím, dobrovolníkům i zaměstnancům, kteří pomáhali s realizací celé akce, moc děkujeme.

Jmenovitě ještě děkujeme:

  • útulku Tibet pro opuštěné psy a kočky za zapůjčení nákupních košíků,
  • rádiu Proglas za propagaci bazaru,
  • Hervis Sport NC Olympia za zapůjčení naceňovacích kleští,
  • společnosti Red Hat Czech, s.r.o. za realizaci zaměstnanecké sbírky prodejních předmětů na bazar,
  • paní Kalinové z Brna za darování velkého množství krásných šperků a věcí na jejich tvoření.