Ohlédnutí za oslavou 11. výročí Domova

Ohlédnutí za oslavou 11. výročí Domova

V pátek 5. 6. 2015 jsme v parku na Slovanském náměstí uspořádali odpoledne s pestrým programem pro naše klienty, partnery a další spřízněné duše i širší veřejnost. Přálo nám krásné slunečné počasí a celou akci si všichni moc užili včetně nás organizátorů, kteří jsme měli organizační horečku:-)

Pro děti byla připravena výtvarná dílna s pestrou škálou činností – malovalo se pusou, rukama i nohama. Náš dobrovolník Ondra měl vojenský koutek s historickými zbraněmi, který zaujal především kluky a jejich tatínky. Pro dospělé tu byl ještě šachový koutek, kde mohli poměřit své síly s naším výtečným šachistou. Motorické dovednosti si každý mohl prověřit na překážkové dráze pro invalidní vozík a svou rychlost v běžeckých závodech. Také bylo možné si vyzkoušet bocciu – sport, kterému se mohou věnovat i lidé s těžkým tělesným postižením. Z Frýdku Místku dorazila paní Irina se svým canisterapeutickým pejskem Anetou (Podané ruce z.s.), povykládala všem zájemcům o canisterapii a hlavně ji ukázala v praxi. Součástí programu bylo i krásné vystoupení taneční skupiny A PROČ NE žáků střední školy F. D. Roosevelta na Kociánce. Celá akce byla zakončena ohňovou show skupiny Prometheus.

Velké díky patří panu Karlu Hejlovi, který se postaral o hudební doprovod, panu Puršovi z Caffe Park Slovaňák, paní Malivánkové, která vede skupinu „A proč ne“, dobrovolníkům ze Starbucks, kteří nám vydatně pomohli s realizací programu a samozřejmě našim zaměstnancům, klientům, dlouholetým dobrovolníkům a kamarádům:-)

FOTOGALERIE